Bureau voor activatie & communicatie

Artifex ondersteunt en adviseert de culturele sector met hun ondernemerschap. Anderzijds helpen wij commerciële organisaties en merken zich te versterken door sterke activaties, events en communicatie concepten in te zetten, waarbij onze culturele inslag een vernieuwende en creatieve invalshoek biedt.

Kracht

Wij geloven in de kracht van kunst en cultuur en hebben de ambitie dit bij een zo breed mogelijk publiek onder de aandacht te brengen. Cultuur verbindt, biedt onderscheidend vermogen en opent deuren naar een andere wereld.

Cultuur Makelaars

Het team van Cultuur Makelaars bestaat uit: projectmanagers, communicatie-experts, kunsthistorici, adviseurs en producenten. Met ruim 25 jaar ervaring zijn wij een belangrijke speler in de creatieve industrie.

Ons palet aan opdrachtgevers is enorm kleurrijk; van overheidsinstellingen tot musea, van bedrijfsleven tot internationale klanten. Samen met onze klanten vinden wij het passende middel om de boodschap trefzeker over te brengen. Even voorstellen:

Team

Raymond

Raymond
Borsboom


Raymond@artifex.nu

Dine

Dine
van Dijk


Dine@artifex.nu

Saman

Saman
Bronckers


Saman@artifex.nu

Nina

Nina
Dorigo


Nina@artifex.nu

Marjolijn

Marjolijn
Leijtens


Marjolijn@artifex.nu

Bram

Bram
Barentsen


Bram@artifex.nu

Nanie

Nanie
Fleer


Nanie@artifex.nu

Elles

Elles
Heijnen


Elles@artifex.nu

Karin

Karin
Hofmeijer


Karin@artifex.nu

Yara

Yara
Koorn


Yara@artifex.nu

Aart

Aart
van Bolhuis


Aart@artifex.nu

Jorrit

Jorrit
Weeda


Jorrit@artifex.nu

Maud

Maud
Braakman


Maud@artifex.nu

Weten wat ons team voor uw idee├źn kan betekenen?

MAIL ONS