Belevingen met impact

Onze kracht

Artifex is een bureau dat campagnes, events en programmering ontwikkelt, produceert en communiceert. Wij verbinden organisaties, steden, regio's en merken met doelgroepen door creatieve concepten. Onze campagnes, evenementen en programmering gaan verder.

Onze visie

Samen openen we deuren naar een andere wereld door het inzetten van verhalen en verbeeldingskracht, in tijden van grote maatschappelijke uitdagingen.

Ons team

Artifex bestaat al ruim 30 jaar. Ons team bestaat uit ervaren projectmanagers, creatief producenten en PR- en communicatiespecialisten. Ons missie? Mensen en organisaties verbinden en in beweging brengen door het creëren van belevingen met impact.

Team

Raymond

Raymond
Borsboom

Directeur
raymond@artifex.nu

Aart

Aart
van Bolhuis

Creatief Producent
aart@artifex.nu

Elles

Elles
Heijnen

Financial controller
elles@artifex.nu

Jeroen

Jeroen
van der Sijde

Grafisch vormgever
jeroen@artifex.nu

Alet

Alet
Klarenbeek

Associate
alet@artifex.nu

Tjihaja

Tjihaja
Sartorius

Project manager
tjihaja@artifex.nu

Caroline

Caroline
Belt

Project Manager
caroline@artifex.nu

Bente

Bente
Mouris

Junior project manager
productie@artifex.nu

Philippine

Philippine
Greeve

Creative producer
philippine@artifex.nu

Samenwerken?
Bel ons!