De kracht van kunst en cultuur.

Wij zijn Artifex.

De creatieve en daadkrachtige verbinder van organisaties en mensen met kunst en cultuur als middel. Daar raken, verbinden en inspireren wij mensen mee. Door het bieden van indrukwekkende ervaringen, creatieve ideeën en de impactvolle overdracht van verhalen openen we deuren naar nieuwe werelden.

Content & beleving.

Ons gedreven team van projectmanagers, communicatie-experts, kunsthistorici en producenten heeft een passie voor kunst, cultuur en erfgoed. We creëren waardevolle ervaringen voor jouw doelgroep, stimuleren participatie en versterken je merk met duurzame content.

Activatie & communicatie.

Artifex is opgericht in 1988 en uitgegroeid tot toonaangevend bureau binnen de culturele sector en creatieve industrie. Als bureau voor activatie en communicatie brengen we samen met onze opdrachtgevers mensen in beweging in samenwerking met kunstenaars, artiesten en creatieven.

Team

Raymond

Raymond
Borsboom

Directeur
raymond@artifex.nu

Marjolijn

Marjolijn
Leijtens

Managementteam Artifex
marjolijn@artifex.nu

Aart

Aart
van Bolhuis

Creatief Producent
aart@artifex.nu

Elles

Elles
Heijnen

Financial controller
elles@artifex.nu

Nanie

Nanie
Fleer

Projectmanager
nanie@artifex.nu

Merel

Merel
Oosterhof

Projectmanager
merel@artifex.nu

Jeroen

Jeroen
van der Sijde

Grafisch vormgever
jeroen@artifex.nu

Helga

Helga
van Boxtel

Communicatiemanager
helga@artifex.nu

Cornelia

Cornelia
Schneider

Commercieel projectleider
cornelia@artifex.nu

Weten wat ons team voor uw idee├źn kan betekenen?